InBonum

O nas

„Bonum” – w tłumaczeniu z języka łacińskiego oznacza „dobry”. Pracownicy Kancelarii utożsamiają się z tym przesłaniem i starają się zapewniać wszystkim Klientom nie tylko najwyższy poziom usług prawnych, ale również poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza w trudnych sprawach rodzinnych i karnych, a także okazywać swoje zaangażowanie poprzez dyspozycyjność, prowadzenie rozmów i spotkań w życzliwej atmosferze. Szczególnie dbamy o to, by przekazywane nam problemy oraz sprawy, bez względu na ich wagę i poziom skomplikowania, były zawsze obsługiwane z takim samym zaangażowaniem i na jak najwyższym poziomie.

Nasz Zespół składa się zarówno z doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w określonych dziedzinach i zagadnieniach prawa, ale także z młodych osób, które swoim zaangażowaniem i umiejętnościami w zakresie szybkiej adaptacji do nowych okoliczności uzupełniają pracę ekspertów, dbając o to, by każdy telefon został odebrany, każda wiadomość w skrzynce poczty elektronicznej i tradycyjnej spotkała się z błyskawiczną odpowiedzią, a wszystkie przygotowane pisma zostały wysłane na czas.

Kancelaria InBonum, mimo iż młoda stażem, zdobyła zaufanie wielu klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i większych podmiotów gospodarczych. Udało nam się zebrać zespół, w skład którego wchodzą eksperci nie będący prawnikami, lecz posiadający wiedzę specjalistyczną z takich dziedzin jak: medycyna sądowa, medycyna ogólna, kryminalistyka, psychologia, psychiatria i seksuologia, rekonstrukcja wypadków i kolizji drogowych, prawo autorskie i wiele innych. Dzięki podjęciu współpracy z psychologiem, wyspecjalizowanym w psychotraumatologii kancelaria uzyskała możliwość udzielania kompleksowej pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwami, jak i kobietom oraz dzieciom uwikłanym w skomplikowane sprawy z zakresu prawa rodzinnego.

Stawiamy na otwartość i jak największą dostępność w kontaktach z naszymi Mocodawcami, dlatego też korzystamy ze wszelkich rozwiązań technologicznych ułatwiających prowadzenie konsultacji, rozmów, udzielanie pomocy doraźnej i abonamentowej.

Oprócz prowadzenia spraw rodzinnych, cywilnych, karnych, wykroczeniowych i gospodarczych, rozumiemy biznes oraz jego potrzeby, dlatego oferujemy pełne spektrum działań zmierzających do maksymalnego wykorzystywania potencjału firmy, wraz z dokładną i rzetelną współpracą z przedsiębiorcami, nawet w najbardziej krytycznych momentach. Skuteczność naszych działań zawdzięczamy zaangażowaniu, nieustępliwości oraz nieszablonowemu myśleniu, nawet w sytuacjach pozornie beznadziejnych.